Ubytování

Chalupa Slunečný domov

s oplocenou zahradou a parkováním před domem se nachází v katastru klidného horského městečka Svoboda nad Úpou na Sluneční stráni. Toto městečko je výchozí branou do východních Krkonoš jsou odtud možné hvězdicové túry po hřebenech hor.


Slunečný domov

Slunečný domov Železniční stanice a autobusové nádraží je vzdáleno 250 metrů od objektu. V městečku je řada restaurací, kde je možno se stravovat, obchody, cestovní kancelář, půjčovna kol a lyží, bowling a vinotéka.

Slunečný domov je trojpodlažní objekt 6 + 1, ideální pro 6-8 osob. Díky přistýlkám však se může ubytovat až 10 osob. ( 4x dvoulůžka plus 4 přistýlky). Slunečný domov V objektu se nachází vstupní chodba s věšáky, úložnými prostory a WC. Z chodby je přístupná kuchyň ( rohová sedačka, židle, plně vybavená kuchyňská linka). V roce 2015 byla instalována nová elektrická trouba a sklokeramická varná deska. Plně vybaveno nádobím.

Společenská místnost má dva stoly, 8 + 2 židle, širokou pohovku, šatní skříň, sekretář, plochou barvenou TV/SAT a připojením na WIFI.

Slunečný domov V objektu jsou dvě koupelny, jedna se sprchovým koutem a druhá s vanou, a 2 WC. Vytápění je horkovodem, což zajišťuje bezproblémové vytápění v zimních měsících a přitápění v chladných jarních/ letních/podzimních dnech. Z oken je krásný výhled do zahrady, na městečko a na Černou horu i Sněžku!

V zahradě je dřevěný altánek, který zpříjemní letní večery. Je vybaven sedacím nábytkem, grilem a dřevěným uhlím. Z altánku je možno se dostat do spodního podlaží, kde je herna (stolní fotbal ) a automatická pračka.

V objektu platí přísný zákaz kouření!

  • Wifi zdarma

    Penzion disponuje Wifi připojením, které pokrývá všechny místnosti a můžete tak být online kdekoli.

  • Bazén

    V letních dnech je možnost koupání v nedalekém bazéně. Bazén

  • Kuchyně

    Základem penzionu je plně vybavena kuchyň s jídelním stolem pro všechny příležitosti. Kuchyně