Ubytování

Chalupa Slunečný domov

s oplocenou zahradou a parkováním před domem se nachází v katastru klidného horského městečka Svoboda nad Úpou na Sluneční stráni. Toto městečko je výchozí branou do východních Krkonoš jsou odtud možné hvězdicové túry po hřebenech hor.


Slunečný domov

Slunečný domov Sluneční domov je trojpodlažní chalupa se zahradou a letním domkem v srdci Krkonoš, určená zejména k rodinné rekreaci. Nachází se 10 minut od Trutnova ve Svobodě nad Úpou, 250m od železniční a autobusové stanice. Sousedí s Janskými Lázněmi a Pecí pod Sněžkou. Cesta z Prahy směřuje po nově otevřené dálnici kolem Hradce Králové až do Jaroměře, dále přes Trutnov, a trvá přibližně hodinu a půl.

Sunny Cottage je ideální pro ubytování 8 osob:
 • 1. ložnice: dvoulůžko + jednolůžko + dětská postýlka
 • 2. ložnice: dvoulůžko + jednolůžko
 • 3. ložnice: dvoulůžko

Po dohodě je díky přistýlkám možné ubytovat až 11 osob (a 4. ložnice v dolním podlaží může být k dispozici).

Slunečný domov V přízemí je k dispozici samostatné WC a koupelna s vanou. Plně vybavená kuchyň. Obývák se sedačkou, TV a velkým stolem s osmi židlemi. Jedna neprůchozí ložnice s dvoulůžkem.

V prvním patře je koupelna s WC a sprchovým koutem a dvě ložnice (jedna průchozí), každá s dvoulůžkem a jednolůžkem. V jedné navíc dřevěná dětská postýlka. Z ložnice je nádherný výhled do zahrady na okolní jižní krajinu, zejména na Černou a Světlou Horu. Za hezkého počasí je vidět i Sněžka.

Vytápění je zajištěno horkovodem, který zajistí rovnoměrné vytápění všech pokojů i ve studených zimních dnech. Výhodou místního horkovodu je, že není třeba vytápět v kamnech. Vzduch je tak v okolním údolí čistší.

Wifi je samozřejmostí. Uvnitř objektu je přísný zákaz kouření.

V okolí je napojení na množství turistických tras, spousta restaurací, bowling, mini golf, benzínka. Ski areály, cyklostezky, aquapark, stezka v korunách stromů, Krakonošovo muzeum a další.

 • Wifi zdarma

  Penzion disponuje Wifi připojením, které pokrývá všechny místnosti a můžete tak být online kdekoli.

 • Bazén

  V letních dnech je možnost koupání v nedalekém bazéně. Bazén

 • Kuchyně

  Základem penzionu je plně vybavena kuchyň s jídelním stolem pro všechny příležitosti. Kuchyně